Vergruizer

Upgrade uw tabletproductie met TianJiu's Pulverizer!

Wilt u uw vergruizer upgraden? Zoek niet verder. Tianjiu is de toonaangevende groothandel in vergruizers, rechtstreeks uit China. Onze hoogwaardige vergruizers zijn ontworpen om de efficiëntie en productiviteit in uw bedrijf te verbeteren. Met onze groothandelsprijzen kunt u flink besparen en de beste waarde voor uw geld krijgen. Neem geen genoegen met onvoldoende apparatuur als u over het beste kunt beschikken. Profiteer van deze tijdelijke aanbieding en breng een revolutie teweeg in uw verpulveringsproces met Tianjiu. Neem nu contact met ons op om aan de slag te gaan!

  • SVG

    Introductie van Pulverizer van Tianjiu

Vergruizers zijn machines die zijn ontworpen om grote deeltjes af te breken in kleinere, beter hanteerbare stukken of poeder.
• Ze worden vaak gebruikt voor het malen van diverse vaste en zachte materialen, waaronder landbouwproducten, chemicaliën en voedingsmiddelen.
• Vergruizers maken gebruik van maalplaten voor een optimale verkleining van de deeltjesgrootte.
• Deze krachtige machines zijn verkrijgbaar in verschillende maten met instelbare snelheidsinstellingen voor elk gewenst materiaal of klus.
• Vergruizers worden op grote schaal gebruikt in vele sectoren, zoals de landbouw, de chemische technologie en de voedselverwerking, en zijn een essentieel hulpmiddel voor het optimaliseren van industriële activiteiten.

Vergruizer-1

Tianjiu-verpulveraarserie

Microkruidenbreker van pillen

Microkruidenbreker van pillen

De Microkruidenbreker van pillen is een zeer efficiënt apparaat dat materialen effectief in kleine deeltjes afbreekt, waardoor ze klaar zijn voor verdere verwerking. Het beschikt over veelzijdigheid en is geschikt voor een breed scala aan stoffen. Deze krachtige breker is gemaakt van roestvrij staal en garandeert duurzaamheid op de lange termijn. Met instelbare snelheidsinstellingen en een ingebouwd stofafzuigsysteem is de Micro Herbs Crusher Of Pills de ultieme oplossing om aan al uw maalbehoeften te voldoen en topresultaten te garanderen.

Producteigenschappen

• Gecertificeerd om te voldoen aan de ISO9001-normen voor uitstekende kwaliteit.
• Vermaalt grondstoffen snel en efficiënt tot een fijn poeder.
• Er is geen zeef nodig en wordt geleverd met waterkoeling.
• Pulsstofabsorptiesysteem zorgt voor een schone werking.
• Kan worden geschakeld tussen 220V of 380V of worden aangepast aan specifieke vereisten.
• Wordt geleverd met 1 jaar garantie voor extra gemoedsrust.

Belangrijkste doel

• Microkruidenbreker in pilvorm maakt het efficiënt breken van geneeskrachtige kruiden tot een fijn poeder mogelijk, waardoor het oppervlak wordt vergroot en daarmee de biologische beschikbaarheid wordt verbeterd.
• Het vermalen van kruiden verbetert de geschiktheid voor diverse therapeutische toepassingen, wat leidt tot een verbeterde consistentie in de dosering.
• Essentieel hulpmiddel voor degenen die de voorkeur geven aan natuurlijke remedies; het biedt een methode om kruiden te bereiden die gemakkelijk door het lichaam kunnen worden geconsumeerd en opgenomen.

Technische parameters

ModelWFJ-15WFJ-20WFJ-30WFJ-60WFJ-80
Capaciteit (kg)20~10050~200100~400200~800300~1000
Voergrootte (mm)<10<10<12<12<12
Uitvoergrootte (mesh)80-320 (instelbaar)
Motorvermogen (kw)13.3718.3742.577.596
Spilsnelheid (tpm)58004200380032002800
Gewicht (kg)8501000130025003000
Totale maat (L*B*H) (mm)4200*1200*27004700*1250*29006640*1300*39607500*2300*45308500*2500*4600

Kruidenverstuiver van roestvrijstalen machines

Kruidenverstuiver van roestvrijstalen machines

De Roestvrijstalen kruidenverstuivermachines toont een robuust en eenvoudig ontwerp, dat een soepele en veilige werking garandeert en tegelijkertijd een hoge breekefficiëntie bereikt. Het biedt de flexibiliteit om de grootte van de gemalen grondstof aan te passen door eenvoudigweg de zeef te vervangen door verschillende maaswijdten. Bovendien is de binnenwand zorgvuldig gepolijst, wat resulteert in een onberispelijk oppervlak dat elke ruwheid of poederophoping elimineert, en voldoet aan zowel de staatsnormen als de GMP-vereisten.

Producteigenschappen

• De kruidenvergruizer van roestvrijstalen machines is ontworpen voor een betrouwbare werking en efficiënt vermalen.
• Gemakkelijke afvoer van gemalen grondstoffen dankzij de maalkamer.
• Flexibele aanpassing van de grondstofgrootte door simpelweg de zeef te vervangen door andere maaswijdten.
• Binnenwand gepolijst tot een gladde en egale afwerking, waardoor eventuele ruwheid of poederophoping wordt geëlimineerd.
• Garantie van medicijnen, voedingsmiddelen en chemicaliën die voldoen aan de staatsnormen en GMP-vereisten.

Belangrijkste doel

• De Kruidenvergruizer van RVS Machinery vereenvoudigt en optimaliseert het proces van het vermalen van kruiden tot fijne deeltjes.
• Gemaakt van corrosiebestendig roestvrij staal, biedt duurzaamheid en hygiëne en voldoet aan de normen van de voedingsmiddelen- en farmaceutische industrie.
• Het roterende mes met hoge snelheid vermaalt kruiden voor eenvoudig gebruik of verpakking in fijne poedervorm.
• Investeren in dit machinepark verhoogt de operationele efficiëntie, vermindert handarbeid en zorgt voor een consistente productkwaliteit.

Technische parameters

ModelTF-20TF-30TF-40TF-60TF-80
Verpletterende fijnheid (netwerk)12-12012-12012-12012-12012-120
Productiecapaciteit (kg/u)20-15030-30040-80080-1200150-2000
Gewicht (kg)2503504508001200
Motorvermogen (kw)47.6112230
Rotatiesnelheid van de spil45003800340030002100
Granulariteit opladen (mm)610121520
Totale maat (mm)700*900*1500800*1100*1700850*1200*1850950*1300*19501100*1000*2100

Hoge snelheid farmaceutische vergruizer

Hoge snelheid farmaceutische vergruizer

 

De Hoge snelheid farmaceutische vergruizer is een innovatieve apparatuur die is ontworpen om de snelheid en efficiëntie van farmaceutische verwerking te verbeteren. Aangedreven door effectieve en betrouwbare technologie, maakt het gebruik van de relatieve beweging tussen beweegbare en vaste tandschijven, tandwrijving en impact van de grondstof zelf. Door deze krachten te combineren, levert het een alomvattende actie op die grondstoffen moeiteloos vermaalt met indrukwekkende resultaten. Bovendien is het gebruiksvriendelijk en vereist het minimaal onderhoud, waardoor het de perfecte keuze is voor mensen in de farmaceutische industrie.

Producteigenschappen

• De snelle farmaceutische vergruizer biedt geavanceerde functies en nauwkeurig malen.
• Uitgerust met een hoogefficiënte motor, levert hij snelheid en consistentie.
• Bij werking bij lage temperatuur blijven de actieve ingrediënten in farmaceutische producten behouden.
• Veiligheidsvoorzieningen zoals een vergrendelingssysteem voorkomen onbedoeld opstarten.
• Robuuste constructie en slijtvaste onderdelen bevorderen de levensduur en verlagen de onderhoudskosten.

Belangrijkste doel

• Hoge snelheid farmaceutische vergruizer verkleint de omvang van farmaceutische producten en materialen efficiënt.
• Deze machines zijn essentieel voor het produceren van consistente producten van hoge kwaliteit door het bereiken van uniforme deeltjesgroottes.
• De hoge snelheid versnelt de productie, terwijl het precisieslijpen afval vermindert en het materiaalgebruik verbetert.
• Over het geheel genomen biedt het een kosteneffectieve oplossing voor duurzame productiepraktijken.

Technische parameters

ModelSF-20BSF-30BSF-40BSF-50B
De hoofdas draait spoedig5800 tpm4500 tpm3800 tpm3200 tpm
Productiecapaciteit (kg/u)5-15020-30060-800100-1400
Voerdeeltje (mm)6101212
Smash dunne graad (netwerk)60-15060-12060-12060-120
Motorvermogen (kw)45.57.511
Moerasvermogen (kW)0.550.751.13
Totale maat (mm)1100*600*16501200*650*16501350*700*17001400*800*1750

Waarom kiezen voor onze vergruizer
  • SVG

    Waarom kiezen voor onze vergruizer

Hoge efficiëntie: Onze vergruizer is ontworpen om een hoog rendement en superieure prestaties te bieden. Met zijn geavanceerde technologie kan hij elk materiaal snel en efficiënt vermalen en malen.
Verstelbare fijnheid: U kunt de maalfijnheid aanpassen aan uw specifieke wensen, waardoor u precies de korrelgrootte kunt bereiken die u nodig heeft voor uw product.
Veelzijdigheid: Onze vergruizer is geschikt voor het vermalen van een breed scala aan materialen, waaronder mineralen, chemicaliën, voedingsmiddelen en farmaceutische producten.
Laag onderhoud: Door de eenvoudige constructie kunt u hem snel en eenvoudig reinigen en onderhouden.
Energiezuinig: Onze vergruizer is energiezuinig. Hij verbruikt minder stroom dan veel andere modellen op de markt, waardoor u geld bespaart op uw energierekening. Bovendien heeft het een laag geluidsniveau, wat betekent dat het milieuvriendelijk en goed is voor de werkomgeving.

Gerelateerde productaanbeveling

Alles wat u moet weten over vergruizers

Vergruizers, ook wel slijpmachines genoemd, worden gebruikt om materialen af te breken tot fijne deeltjes voor verschillende toepassingen. We zullen dieper ingaan op de technische aspecten van de werking van de vergruizer en antwoorden geven op veelgestelde vragen over de machines. Deze uitgebreide gids is geweldig voor zowel professionals die hun kennis willen vergroten als beginners die graag willen leren.

Wat is een verpulvering en hoe werkt het?

Wat is een verpulvering en hoe werkt het?

Definitie van een vergruizer

Een vergruizer, ook wel slijpmachine genoemd, is een mechanisch apparaat dat wordt gebruikt voor het vermalen van veel verschillende soorten materialen. Het primaire doel is het verminderen van de omvang van vaste materialen of de massa van verschillende soorten grondstoffen die in alle soorten industrieën worden gebruikt. Meestal wordt een vergruizer gebruikt in een breekvolgorde als onderdeel van het proces dat wordt gebruikt om materialen te verminderen, zoals breken, hakken, malen, malen of fijnafstellen. De werking ervan is een belangrijk onderdeel van de materiaalvoorbereiding en verbetert de efficiëntie van de energie-input in de grondstoffen. De robuustheid en veelzijdigheid van vergruizers maken ze onmisbaar op het gebied van materiaalverwerking en productie.

Het werkingsprincipe van een vergruizer

Het werkingsprincipe van een vergruizer draait om het concept van impact. De machine, ontworpen met een snel slijpgereedschap, verkleint de grondstof tot kleine afmetingen door hevig te schudden of door gebruik te maken van middelpuntvliedende kracht. De grondstof komt via de toevoerbuis de vergruizer binnen en belandt vervolgens in de maalkamer, waar het wordt verpletterd tegen het stijve oppervlak en de scherpe messen. Het gemalen materiaal wordt vervolgens door de lucht of een ander medium afgevoerd voor scheiding en verzameling. De korreligheid van het eindproduct kan worden geregeld door de speling tussen het slijpgereedschap en de zeef aan te passen. De hoge nauwkeurigheid van de deeltjesgrootte, eenvoudige temperatuurregeling en efficiënt energieverbruik maken vergruizers ideaal voor veel industrieën, zoals plasticrecycling, chemische en farmaceutische industrie.

Soorten materialen die een vergruizer kan verwerken

Vergruizers hebben een breed scala aan toepassingen vanwege hun vermogen om verschillende soorten materialen te verwerken. Deze omvatten:

  1. Mineralen: Vergruizers verminderen effectief de grootte van mineralen zoals steenkool, kalksteen en kwarts voor verschillende industriële processen.
  2. Metalen: Metaalertsen zoals ijzer, koper en aluminium kunnen worden verpulverd voor gebruik in de metaalverwerkende industrie.
  3. Keramiek: Verschillende soorten keramiek, vooral die gebruikt in structurele toepassingen, kunnen tot fijne formaten worden gemalen.
  4. Chemicaliën: Chemische verbindingen, zowel organische als anorganische, kunnen efficiënt worden verpulverd voor gebruik in verschillende chemische industrieën.
  5. Kunststoffen: Vergruizers spelen een belangrijke rol bij de recycling van plastic, waarbij ze worden gebruikt om plastic afval tot fijne deeltjes te vermalen voor hergebruik.

Kortom, het vermogen van vergruizers om een grote verscheidenheid aan materialen te verwerken, in combinatie met hun robuustheid en energie-efficiëntie, maakt ze onmisbaar in verschillende industrieën.

Voordelen van het gebruik van een vergruizer

Het gebruik van een vergruizer biedt tal van voordelen die het tot een instrument van onschatbare waarde maken in verschillende industrieën. Ten eerste verbeteren vergruizers efficiëntie. Met hun vermogen om een breed scala aan materialen tot een consistente deeltjesgrootte te malen, verhogen ze de snelheid van industriële processen aanzienlijk.

Ten tweede worden ze geprezen om hun hoge doorvoercapaciteit. Vergruizers met hoge capaciteit zijn in staat grote hoeveelheden materiaal te verwerken zonder de slijtage die normaal gesproken van invloed is op conventionele slijpmachines. Dit maakt ze tot een kosteneffectieve oplossing op de lange termijn.

Ten derde dragen vergruizers bij duurzaamheid van het milieu. In de plasticrecyclingindustrie vermalen vergruizers bijvoorbeeld plastic afval tot herbruikbaar materiaal, waardoor de milieuvervuiling wordt verminderd.

Tenslotte wordt de kwaliteit van het eindproduct sterk verbeterd door de uniforme deeltjesgrootte Dit wordt bereikt door verpulvering, wat cruciaal is in veel industrieën, zoals de farmaceutische industrie, de mijnbouw en de voedselverwerking. Daarom kan het gebruik van een vergruizer in uw industriële processen de algehele productiviteit en productkwaliteit aanzienlijk verhogen.

Kritieke componenten van een vergruizermachine

Een verpulveringsmachine bestaat uit verschillende belangrijke componenten die in harmonie samenwerken om een effectieve verpulvering te bereiken.

  1. Trechter: Dit is de inlaat waardoor het te verpulveren materiaal in de machine wordt gevoerd. Het is ontworpen om verschillende hoeveelheden materiaal te verwerken, waarbij sommige apparaten verstelbare trechters hebben voor meer flexibiliteit.
  2. Malende kamer: Het is hier dat de daadwerkelijke verpulvering plaatsvindt. In de maalkamer bevinden zich de maalelementen die in wisselwerking staan met het materiaal, waardoor het materiaal wordt verkleind tot de gewenste deeltjesgrootte.
  3. Slijpelementen: Dit kunnen hamers, messen, pennen of schijven zijn, afhankelijk van het specifieke ontwerp van de vergruizer. Ze zijn doorgaans gemaakt van slijtvaste materialen om de ontberingen van verpulvering te weerstaan.
  4. Scherm of classificatie: Dit onderdeel dient om het verpulverde materiaal te filteren, waardoor alleen deeltjes van de gewenste grootte doorgelaten worden. Grotere deeltjes worden daarentegen teruggevoerd naar de maalkamer voor verdere reductie.
  5. Lossingsuitlaat: Het verpulverde materiaal verlaat de machine via de afvoeropening. Sommige apparaten hebben verstelbare uitgangen om de stroom van de uitvoer te regelen.
  6. Motor: Deze levert het vermogen dat nodig is om de maalelementen aan te drijven. De grootte en sterkte van de motor bepalen vaak de capaciteit van de vergruizer.
  7. Controle systeem: Moderne vergruizers bevatten vaak een controlesysteem voor het aanpassen van verschillende parameters, zoals voedingssnelheid, motorsnelheid en deeltjesgrootte, waardoor operators het verpulveringsproces kunnen optimaliseren.

Door deze sleutelcomponenten te begrijpen, kan men een duidelijker beeld krijgen van hoe een vergruizer functioneert en van de cruciale rol die elk onderdeel speelt in de algehele werking.

Wat zijn de verschillende soorten vergruizers?

Wat zijn de verschillende soorten vergruizers?

Vergruizers zijn er in verschillende typen, die worden geclassificeerd op basis van hun werkingsmechanisme, ontwerpconfiguraties en toepassingen. Hier zijn vijf veelgebruikte typen:

  1. Impactvergruizer: Deze gebruiken een snelle impact om het materiaal te verpletteren. Deeltjes worden verkleind door een combinatie van hameren, botsing met de wanden van de maalkamer en deeltjes-op-deeltjes-effecten.
  2. Kogelmolen vergruizer: Dit zijn typisch horizontaal roterende cilinders gevuld met kleine balletjes die fungeren als maalmedium. Het invoermateriaal wordt tussen deze kogels en de binnenwand van de cilinder verpletterd.
  3. Kommolen vergruizer: Bij dit type, ook wel verticale spindelmolen genoemd, is een grote, stationaire kom voorzien van rollen. Terwijl de kom draait, wordt het materiaal tussen de kom en de rollen geperst, waardoor het tot een fijn poeder wordt vermalen.
  4. Hamermolen vergruizer: Ze gebruiken hamers die op snel bewegende rotoren zwaaien om het invoermateriaal te verpletteren. Het vermalen materiaal wordt vervolgens door een zeef geleid die alleen deeltjes van een bepaalde grootte doorlaat.
  5. Steenkoolvergruizer: Dit type vergruizer is expliciet ontworpen voor de verwerking van steenkool en maakt gebruik van een combinatie van verbrijzelen, stoten en slijtage om de steenkool te verkleinen tot een uniform formaat dat geschikt is voor verbranding.

Elk type heeft zijn voordelen en wordt gebruikt in diverse industriële toepassingen, gekozen op basis van het soort materiaal en de vereiste deeltjesgrootte.

Toepassingen van vergruizers

Structureel diagram van het breekdeel van Impact Crusher1; 2-graderend deel; 3-hamerkop; 4-toevoerpoort; 5 rotoren; 6-geleidingskegel; 7 secundaire luchtinlaat; 8-lift pijp; 9-toevoerleiding; 10 —Turbinerotor; 11 – afvoerpoort; 12 – verpulveringsmotor; 13 – primaire luchtinlaat; 14 – retourluchtinlaat
Structureel diagram van impactbreker
1-verpletterend deel; 2-graderend deel; 3-hamerkop; 4-toevoerpoort; 5 rotoren; 6-geleidingskegel; 7 secundaire luchtinlaat; 8-lift pijp; 9-toevoerleiding; 10 —Turbinerotor; 11 – afvoerpoort; 12 – verpulveringsmotor; 13 – primaire luchtinlaat; 14 – retourluchtinlaat

Vergruizers zijn veelzijdige machines met een breed scala aan toepassingen vanwege hun vermogen om materialen tot een specifieke maat of toestand te verkleinen. Hier zijn enkele kritische toepassingen:

Industriële toepassingen

Vergruizers worden vaak gebruikt in industrieën zoals energieopwekking en metallurgie voor het vermalen van materialen en afval. Ze spelen een cruciale rol in afvalbeheer en recyclingprocessen.

Landbouwtoepassingen

In de landbouw worden vergruizers gebruikt voor het vermalen van voer en granen. Ze vergemakkelijken het eenvoudig mengen en verwerken van voer voor vee, wat bijdraagt aan efficiënte landbouwpraktijken.

Chemische toepassingen

In de chemische industrie spelen vergruizers een cruciale rol bij het afbreken van complexe stoffen tot poeders of korrels. Dit kan essentieel zijn bij het maken van kunstmest, medicijnen of chemische verbindingen.

Minerale verwerkingstoepassingen

Vergruizers zijn een integraal onderdeel op het gebied van de verwerking van mineralen, waar het breken en malen van mineralen nodig is voor daaropvolgende processen zoals metaalextractie of deeltjesreductie voor verschillende toepassingen.

Toepassingen voor materiaalbehandeling

Bij de materiaalverwerking worden vergruizers gebruikt om de grootte van materialen zoals steenkool, kalksteen of grind te verkleinen. Dit vergemakkelijkt een toegankelijker transport en opslag, waardoor de transportkosten worden verlaagd en de afhandeling veiliger en efficiënter wordt.

Elke toepassing heeft specifieke vereisten voor de vergruizer. Het kiezen van het juiste type vergruizer kan de efficiëntie en productiviteit aanzienlijk verbeteren, waardoor optimale prestaties en uitvoerkwaliteit worden gegarandeerd.

Hoe kiest u de geschikte vergruizer voor uw behoeften?

Hoe kiest u de geschikte vergruizer voor uw behoeften?

1. Gebruiksdoel:

Denk allereerst na voor welke specifieke toepassing de vergruizer gebruikt gaat worden. Dit kan van alles zijn, van landbouwverwerking tot de winning van mineralen, en de ideale vergruizer zal hiervan variëren.

2. Materiaaltype:

Het type materiaal dat moet worden verwerkt, is een andere kritische factor. Een vergruizer die wordt gebruikt voor het malen van graan in de landbouw is mogelijk niet geschikt voor het verpulveren van steenkool in een industriële omgeving.

3. Efficiëntie en productiviteit:

Denk aan de efficiëntie en productiviteit van de vergruizer. Deze factoren kunnen de algehele prestaties en uitvoerkwaliteit aanzienlijk beïnvloeden.

4. Kenmerken:

Gemeenschappelijke kenmerken waar u op moet letten zijn onder meer duurzaamheid, gebruiksgemak, onderhoudsvereisten en veiligheidsvoorzieningen. De beste vergruizer voor u hangt af van uw specifieke behoeften op deze gebieden.

5. Consultatie:

Ten slotte kan overleg met een expert of dealer van onschatbare waarde zijn bij het afstemmen van de vergruizer op uw specifieke vereisten. Zij kunnen u vanuit hun branchekennis en ervaring adviseren, zodat u de beste keuze kunt maken.

Vergeet niet dat een goed gekozen vergruizer niet alleen de efficiëntie en productiviteit verhoogt, maar ook de verspilling en de kosten vermindert. Daarom is het nemen van de tijd om de juiste keuze te maken een investering die zich op de lange termijn terugbetaalt.

Onderhouds- en veiligheidsoverwegingen voor een vergruizer

Schematisch diagram van het werkingsprincipe van een platte luchtstroommolen1 - Hogedrukgasdistributiekamer; 2-Verpulverings- en classificatiekamer; 3 – Luchtstroommondstuk; 4 — Jet-feeder; 5 — Hogedrukgasinlaat; 6 —Afgasafvoerleiding; 7 – Afgewerkte productverzamelaar; 8 — Grove deeltjes; 9 — Fijne deeltjes; 10—Perslucht; 11—Materialen
Schematisch diagram van het werkingsprincipe van een platte luchtstroommolen
1 — Hogedrukgasdistributiekamer; 2-Verpulverings- en classificatiekamer; 3 – Luchtstroommondstuk; 4 — Jet-feeder; 5 — Hogedrukgasinlaat; 6 —Afgasafvoerleiding; 7 – Afgewerkte productverzamelaar; 8 — Grove deeltjes; 9 — Fijne deeltjes; 10—Perslucht; 11—Materialen

Regelmatige onderhoudspraktijken voor een vergruizer

Het naleven van reguliere onderhoudspraktijken is van cruciaal belang voor de consistente werking en levensduur van uw vergruizer. Regelmatig schoonmaken om de ophoping van stof en vuil te voorkomen, vooral in de maalonderdelen, is een must. Zorg voor routine-inspectie en vervanging van versleten onderdelen, zoals slijprollen en ringen. Regelmatige smering van bewegende delen is noodzakelijk om wrijving en slijtage tot een minimum te beperken.

Veiligheidsmaatregelen bij het gebruik van een vergruizer

Het bedienen van een vergruizer houdt het in acht nemen van enkele veiligheidsmaatregelen in. Draag altijd beschermende kleding, inclusief een veiligheidsbril en handschoenen, om letsel te voorkomen. Zorg ervoor dat de machine is uitgeschakeld voordat u deze gaat inspecteren of reinigen. Vermijd overbelasting van de machine boven zijn capaciteit om oververhitting of schade aan de componenten te voorkomen.

Veelvoorkomende problemen en tips voor probleemoplossing

Bij operationele problemen kunnen de volgende stappen worden ondernomen om het probleem op te lossen: Controleer op verstoppingen in het aan- en afvoergebied. Inspecteer de maalonderdelen op slijtage en vervang ze indien nodig. In geval van abnormaal geluid of trillingen, inspecteer de lagers en riemen van de vergruizer.

Veiligheidsnormen en -voorschriften voor vergruizers

Het naleven van veiligheidsnormen en -voorschriften is van het grootste belang. In de VS geeft de Occupational Safety and Health Administration (OSHA) richtlijnen voor de veilige bediening van vergruizers. Het bevat specificaties over machinebeveiliging, geluidsbeheersing en omgang met brandbaar stof.

Training en certificeringen voor operators van vergruizers

Training en certificeringen voor operators van vergruizers zijn essentieel voor het garanderen van de veiligheid en competentie. Door middel van training kunnen operators kennis opdoen over operationele procedures, veiligheidspraktijken, probleemoplossing en onderhoud. Certificatieprogramma's, zoals het National Institute for Occupational Safety and Health (NIOSH), bieden uitgebreide training en stellen een kwalificatiestandaard vast voor operators.

Referenties

  1. Administratie voor veiligheid en gezondheid op het werk. (nd). Machines en machinebewaking. Opgehaald van https://www.osha.gov/laws-regs/regulations/standardnumber/1910/1910.212
  2. Nationaal Instituut voor Veiligheid en Gezondheid op het werk. (nd). Opleiding, onderwijs. Opgehaald van https://www.cdc.gov/niosh/programs/training/
  3. Tijdschrift Veiligheid + Gezondheid. (nd). Machineveiligheid. Opgehaald van https://www.safetyandhealthmagazine.com/topics/96-machine-safety
  4. Milieubeschermingsagentschap. (nd). Referentiegids voor emissienormen. Opgehaald van https://www.epa.gov/stationary-engines/emission-standards-reference-guide
  5. Amerikaans Nationaal Standaard Instituut. (nd). Veiligheid van machines. Opgehaald van https://www.ansi.org/safety-health/safety-of-machinery
  6. Gids voor machineveiligheid. (nd). De basisprincipes van machineveiligheid begrijpen. Opgehaald van https://www.machinesafety.com/resources/machine-safety-guide
  7. Nationale Vereniging voor Brandbeveiliging. (nd). Normen voor brandbaar stof. Opgehaald van https://www.nfpa.org/codes-and-standards/all-codes-and-standards/list-of-codes-and-standards/detail?code=652
  8. Amerikaanse ministerie van Arbeid. (nd). Transportveiligheid. Opgehaald van https://www.osha.gov/conveyor-safety
  9. Nieuws over industriële apparatuur. (nd). Onderhoudsgids voor de vergruizer. Opgehaald van https://www.industrial-equipment-news.com/pulverizer-maintenance-guide/

Neem contact op met Tianjiu

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: De verschillende soorten vergruizers omvatten steenkoolvergruizers, betonvergruizers, schijfvergruizers en grondvergruizers.

A: Een steenkoolvergruizer wordt gebruikt om steenkool tot fijne deeltjes te vermalen voor verbranding in een oven. Het wordt vaak gebruikt in elektriciteitscentrales om elektriciteit op te wekken.

A: Een betonvergruizer wordt gebruikt om beton in kleine stukjes te vermalen. Het wordt vaak gebruikt bij sloop- en bouwprojecten om aanzienlijk afval te recyclen.

A: Een primaire vergruizer wordt gebruikt om materialen in eerste instantie te vermalen of te malen, terwijl een secundaire vergruizer verder wordt gebruikt om de verpletterde materialen tot een fijnere staat te verfijnen.

A: Walsmolens worden vaak gebruikt bij het verpulveren omdat ze op hoge snelheid kunnen malen en grote hoeveelheden materialen in bulk kunnen verwerken.

A: Vergruizers worden in verschillende industriële toepassingen gebruikt om materialen zoals steenkool, beton, mineralen en meer te verwerken. Ze worden vaak gebruikt in productiefaciliteiten, laboratoria en systemen voor de behandeling van bulkmateriaal.

A: Ja, er kan een vergruizer aan een hydraulische graafmachine worden bevestigd om verpulveringstaken uit te voeren. Deze combinatie wordt veel toegepast bij bouw- en sloopprojecten.

A: Luchtclassificerende vergruizers zijn gespecialiseerde vergruizers die lucht gebruiken om deeltjes te scheiden op basis van hun grootte en fijnheid. Ze staan bekend om het produceren van hoogwaardige en consistente output.

A: Het kiezen van de geschikte vergruizer voor uw toepassing hangt af van factoren zoals het type materiaal dat u moet verpulveren, de gewenste fijnheid of deeltjesgrootte, de vereiste uitvoercapaciteit en uw specifieke voorkeuren of vereisten. Het wordt aanbevolen om te overleggen met ervaren ingenieurs of apparatuurdealers die gespecialiseerd zijn in vergruizers om uw toepassing te bespreken.

FAQ
Vergruizer-expert
OEM-diensten
Scroll naar boven
Contactformulierdemo