Roterende tabletpers

Upgrade uw tabletproductie met de roterende tabletpers van TianJiu!

Op zoek naar een hoge kwaliteit roterende tabletpers? Zoek niet verder! Tianjiu is een vertrouwde groothandel uit China die gespecialiseerd is in de productie van eersteklas roterende tabletpersmachines. Onze machines zijn ontworpen met geavanceerde technologie en gebouwd om consistente tablets van hoge kwaliteit te produceren. Of u zich nu in de farmaceutische, nutraceutische of chemische industrie bevindt, onze roterende tabletpers is de perfecte oplossing voor uw tabletproductiebehoeften. Mis deze kans niet om de beste groothandelsdeal voor onze roterende tabletpers te krijgen. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en plaats uw bestelling!

  • SVG

    Introductie van roterende tabletpers van Tianjiu

Roterende tabletmachines zijn een wonder van machinebouw dat een revolutie teweegbrengt in de farmaceutische productie.
• Machines comprimeren gegranuleerde materialen tot nauwkeurige tabletvormen, die vervolgens worden afgevoerd voor onmiddellijke verpakking en distributie.
• Uitgerust met verschillende functies zorgen deze machines voor een consistent tabletformaat, gewicht en vorm.
• Ze vergroten de efficiëntie van de farmaceutische industrie aanzienlijk en vormen een bewijs van de opmerkelijke kracht van techniek.

Roterende tabletpers
Roterende tabletpers

Tianjiu roterende tabletpersserie

Roterende tabletpers voor het persen van snoep

Roterende tabletpers voor het persen van snoep

 

Roterende tabletpers voor het persen van snoep beschikt over een transparante tabletteerkamer van plexiglas voor duidelijk zicht en eenvoudige reiniging.
• Volledig gesloten omkasting vervaardigd uit hoogwaardig roestvrij staal.
• Interne tafel gemaakt van roestvrij staal, waardoor niet-giftige en corrosiebestendige oppervlakken gegarandeerd zijn.
• Gebruiksvriendelijk en veilig apparaat met traploze snelheidsregeling met frequentieomzetting voor uitzonderlijke betrouwbaarheid.

Producteigenschappen

• De roterende tabletpers is gemaakt van roestvrij staal, ontworpen voor duurzaamheid en eenvoudige reiniging.
• Het is eenvoudig te bedienen en kan snel grote hoeveelheden snoeptabletten produceren.
• Bevat een verscheidenheid aan stempelplaten om snoeptabletten in verschillende vormen en maten te maken.

Belangrijkste doel

Het primaire doel van een roterende tabletpers in de zoetwarenindustrie is het mechaniseren en stroomlijnen van het proces van het maken van harde snoepjes. Deze krachtige machine maakt gebruik van een reeks ponsen en matrijzen om mengsels op suikerbasis in de gewenste vorm en grootte te comprimeren, wat resulteert in consistente snoeptabletten van hoge kwaliteit. Bovendien biedt het instelbare controle over de hardheid en dikte van het snoepje, waardoor veelzijdigheid wordt gegarandeerd. Door de productiviteit te verhogen, de productuniformiteit te verbeteren en de arbeidskosten te verlagen, blijkt de roterende tabletpers een onmisbare aanwinst te zijn voor elke snoepproductie.

Technische parameters

ModelHSZP-35
Aantal stations35
Type gereedschapIPT
Max. Druk (kn)80
Max. Voordruk (kn)60
Max. Vuldiepte (mm)18
Max. Tabletdiameter (mm)25
Max. Tablettenuitvoer (tienduizend/uur)18.9
Max. Torentjesnelheid (r/min)45
Hoofdmotorvermogen (kw)7.5
Hoogte van de machine (mm)Zonder Hopper1750
Met Hopper1900
Vloeroppervlak machine (mm2)1170*1290
Nettogewicht machine (kg)3500

Roterende dubbellaagse tabletpers met twee hoopers

Roterende dubbellaagse tabletpers met twee hoopers

 

De roterende dubbellaagse tabletpers met twee trechters is een veelzijdig apparaat dat uitblinkt in het persen van verschillende soorten vellen. Deze omvatten cirkelvormige, gegraveerde, gevormde, dubbele, meerlaagse, ringvellen en verpakte chips. Het vindt brede toepassingen in verschillende industrieën en blijkt vooral nuttig voor beginners die de tweelaags tabletpers gebruiken. Om optimale prestaties van het apparaat te garanderen, is het van cruciaal belang om strikte richtlijnen te volgen bij het selecteren van grondstoffen en accessoires.

Producteigenschappen

• De machine is gemaakt van roestvrij staal voor duurzaamheid en eenvoudige reiniging.
• Het heeft twee hoppers voor een snellere levering van grondstoffen.
• Een transparant deksel biedt zichtbaarheid tijdens het persproces.
• Dankzij de gebruiksvriendelijke bediening kan iedereen er efficiënt gebruik van maken.

Belangrijkste doel

• De roterende dubbellaagse tabletpers met twee hoopers is ontworpen om farmaceutische en nutraceutische productieprocessen te verbeteren.
• Het produceert tabletten met twee lagen, die het aantal pillen kunnen verminderen en de therapietrouw van de patiënt kunnen verbeteren.
• De machine beschikt over twee hoopers voor materiaalverwerking van grote volumes, evenals een robuuste constructie en een intuïtief ontwerp voor betrouwbare en consistente productie.
• Deze machine is essentieel voor bedrijven die concurrerend willen blijven op de farmaceutische markt en hun productiecapaciteiten willen verbeteren.

Technische parameters

TypeZP-33DZP-35DZP-37DZP-41D
Matrijzen (sets)33353741
Max. Druk (kn)80808080
Max. dia. van tablet (mm)13131313
Max. Vuldiepte (mm)15151515
Dikte van grootste tablet (mm)6666
Torentjesnelheid (r/min)14-3714-3714-3714-37
Productiecapaciteit (st./uur)130000150000160000170000
Motor (kw)4444
Algemene afmetingen (mm)980*1240*1690980*1240*16901230*950*16701230*950*1670
Netto gewicht / kg)1700170017001700

Roterende Chicken Essence-tabletpersmachines

Roterende Chicken Essence-tabletpersmachines

 

• De Roterende Chicken Essence-tabletpersmachines biedt aanpasbare instellingen om aan specifieke vereisten te voldoen.
• Operators kunnen de machine testen terwijl deze in bedrijf is dankzij gebruiksvriendelijke bedieningscomponenten en goed gepositioneerde controllers.
• Hoge druk en stabiele rotatie zorgen voor consistente prestaties, nauwkeurigheid en veiligheid tijdens het hele tabletpersproces.
• Modern technology makes manual presses a thing of the past – say goodbye to inefficient manual presses and hello to convenience with the Rotary Chicken Essence Tablet Press Machinery.

Producteigenschappen

• De Rotary Chicken Essence Tablet Press Machinery is een geavanceerd product dat is ontworpen voor de efficiënte en consistente productie van kippenessence-tabletten.
• Met functies zoals een hogesnelheidsdraaitafel, hydraulisch druksysteem en roestvrijstalen constructie garandeert het uniformiteit, duurzaamheid en gebruiksvriendelijkheid.
• Deze energiezuinige machine is het toonbeeld van prestaties en kosteneffectiviteit.

Belangrijkste doel

De Rotary Chicken Essence Tablet Press Machinery is een geavanceerde en efficiënte apparatuur die is ontworpen voor de nauwkeurige productie van hoogwaardige kippenessence-tabletten. Met zijn geavanceerde functies doseert en comprimeert het kippenessentiepoeder nauwkeurig, waardoor integriteit en potentie worden gegarandeerd. Deze robuuste en betrouwbare machines verhogen de productiviteit en productkwaliteit en bieden een concurrentievoordeel op de markt voor voedingssupplementen.

Technische parameters

Matrijzen (sets)17
Max. Druk (kn)120
Max. dia. van tablet (mm)36
Max. Vuldiepte (mm)18-30
Max. Dikte grootste tafel (mm)8-15
Torentjesnelheid (r/min)10-25
Lengte van op en neer ponspaal (mm)45
Lengte van de ponspaal (mm)175
Lengte van de neerwaartse stootpaal (mm)180
Diameter middenvorm (mm)52
Productiecapaciteit (stuks/u)11400-25500
Motorvermogen (kW)7.5
Totale maat (mm)900*800*1640
Gewicht (kg)1500

Chinese kruidentabletpers

Chinese kruidentabletpers

De Chinese Kruidentabletpers is een veelzijdige machine die is ontworpen voor het comprimeren van tabletten met behulp van een breed scala aan kruideningrediënten. Met zijn gebruiksvriendelijke bediening en eenvoudig onderhoud biedt dit apparaat een hoge mate van maatwerk, waardoor tablets in verschillende vormen en maten mogelijk zijn. Het biedt een snelle en efficiënte oplossing voor het produceren van uitzonderlijke kruidentabletten. Als u op zoek bent naar een betrouwbare, eenvoudige en efficiënte methode voor de productie van tabletten uit kruiden, dan is de Chinese Kruidentabletpers de perfecte keuze.

Producteigenschappen

• Veelzijdige tabletpers ontworpen om de productie van kruidentabletten in verschillende vormen en maten mogelijk te maken.
• Gebruiksvriendelijk en gemakkelijk te onderhouden.
• Levert snel en efficiënt uitzonderlijke resultaten.
• Biedt flexibiliteit met verstelbare opening tussen feeder en draaitafel, evenals aanpasbare trechterhoogte voor verschillende soorten kruiden.

Belangrijkste doel

• Een Chinese Kruidentabletpers maakt de omzetting van Chinese kruidengeneeskunde in compacte tabletten mogelijk, terwijl de geneeskrachtige eigenschappen behouden blijven.
• De pers is zeer nauwkeurig en produceert een consistent tabletformaat en -gewicht voor een nauwkeurige dosering.
• This technologically advanced machine is also efficient – capable of mass-producing a large quantity of tablets in a short time span.
• Daarom is het een onmisbaar instrument voor zowel de modernisering als de massaproductie van de traditionele Chinese geneeskunde.

Technische parameters

TypeZP-9A
Overlijdt9
Max. druk (kn)40
Max.Dia.van tablet (mm)12
Max. Diepte van vulling (mm)15
Max. Dikte van tablet (mm)6
Torentjesnelheid (r/min)30
Productiecapaciteit (st./u)16200
Motor(kW)1.5
Totale maat (mm)400*580*1000
Netto gewicht / kg)310

Roterende tabletpersmachine met hoge productie

Roterende tabletpersmachine met hoge productie

 

De Roterende tabletpersmachine met hoge productie is een formidabele en efficiënte oplossing voor grootschalige tabletproductie. Het beschikt over een betrouwbare programmeerbare controller en een gebruiksvriendelijke interface, waardoor het productieproces van de tablet moeiteloos kan worden aangepast. Het ontwerp van de rotatiepers biedt superieure controle over de persdiepte, waardoor consistente vormen en afmetingen bij elke uitvoer worden gegarandeerd, waardoor het de perfecte keuze is voor de productie van grote volumes. Bovendien maken de stevige constructie en de eenvoudige onderhoudsprocedure de roterende tabletpersmachine met hoge productie een optimale keuze voor diegenen die op zoek zijn naar maximale efficiëntie bij de productie van tabletten.

Producteigenschappen

• De draaitafelstructuur vormt de kern van het productieproces en zorgt voor nauwkeurigheid en consistentie bij de tabletproductie.
• Het Track Mechanisme zorgt voor een gestage stroom van producten door verschillende productiefasen.
• Het vulaanpassingsapparaat biedt nauwkeurige controle over de poederdosering voor elke tablet.
• Het dikte (druk) aanpassingsapparaat bepaalt de hardheid en dikte van tabletten, waardoor maatwerk mogelijk is om aan verschillende productvereisten te voldoen.

Belangrijkste doel

• Roterende tabletpersmachine met hoge productie stroomlijnt en versnelt het tabletproductieproces, vooral bij de productie van grote volumes.
• Maakt gebruik van hoge druk om fijne poeders te verdichten tot vooraf ingestelde vormen, gebruikt in de farmaceutische, nutraceutische en zoetwarenindustrie.
• Hoge productiecapaciteit met meerdere tabletten per rotatie.
• Verbetert de productiviteit door consistente tabletproductie van hoge kwaliteit.

Technische parameters

TypeZPW-31
Matrijzen (sets)31
Max. Druk (kn)80
Max. dia. van tablet (mm)22
Max. Vuldiepte (mm)15
Dikte van grootste tablet (mm)6
Torentjesnelheid (r/min)14-36
Productiecapaciteit (st./uur)135000
Motor (kw)4
Algemene afmetingen (mm)1230*950*1670
Netto gewicht / kg)1700

Hoge snelheid roterende tabletpersmachine

Hoge snelheid roterende tabletpersmachine met goede prijs

De High Speed Rotary Tablet Press Machine biedt een optimale, kosteneffectieve oplossing voor efficiënte tabletproductie. Met zijn hoge volumecapaciteit, programmeerbare controller en gebruiksvriendelijke interface biedt het nauwkeurige controle over de persdiepte, waardoor consistente vormen en afmetingen voor elke geproduceerde tablet worden gegarandeerd. De robuuste constructie garandeert duurzaamheid en eenvoudig onderhoud, terwijl de concurrerende prijs het de ideale keuze maakt voor diegenen die de productiviteit bij de productie van tablets willen verbeteren.

Producteigenschappen

• De hogesnelheidsroterende tabletpersmachine is een geavanceerd apparaat dat een uitzonderlijke prijs-kwaliteitverhouding biedt.
• Het snelle rotatiesysteem verhoogt de productiviteit en maakt de productie van een breed scala aan tabletformaten en -vormen mogelijk.
• De machine beschikt over een geavanceerd krachtcontrolesysteem dat een consistent tabletgewicht garandeert.
• Het stofdichte ontwerp zorgt voor een schone en veilige werkomgeving, terwijl de robuuste constructie en gebruiksvriendelijke bediening het een ideale aanvulling maken op elke farmaceutische of nutraceutische productielijn.

Belangrijkste doel

• Hoge snelheid roterende tabletpersmachines zijn essentieel in de farmaceutische industrie en bieden efficiënte en productieve geautomatiseerde processen.
• Door gebruik te maken van een roterende beweging met meerdere compressiestations kunnen deze machines snel een groot volume aan tabletten produceren.
• Flexibiliteit wordt geboden door verstelbare tabletformaten, waardoor het geschikt is voor diverse toepassingen.
• Investeren in deze technologie versnelt de productiesnelheid en waarborgt tegelijkertijd consistentie en kwaliteit.

Technische parameters

ModelHSZP-57
Aantal stations57
Type gereedschapIPT
Max. Druk (kn)80
Max. Voordruk (kn)60
Max. Vuldiepte (mm)18
Max. Tabletdiameter (mm)11
Max. Tablettenuitvoer (tienduizend/uur)30.78
Max. Torentjesnelheid (r/min)45
Hoofdmotorvermogen (kw)7.5
Hoogte van de machine (mm)Zonder Hopper1750
Met Hopper1900
Vloeroppervlak machine (mm2)1170*1290
Nettogewicht machine (kg)3500

Professionele compressieapparaten voor zoutblokjes

Professionele compressieapparaten voor zoutblokjes

 

De Professioneel zoutblokjescompressieapparaat maakt gebruik van een geavanceerde tweetrapsverdichtingstechniek, waardoor de arbeidskosten effectief worden verlaagd zonder de kwaliteit van de resultaten in gevaar te brengen. Met een gebruiksvriendelijke interface en aanpasbare instellingen, mogelijk gemaakt door het geïntegreerde computersysteem, kunnen gebruikers eenvoudig parameters aanpassen om de gewenste productresultaten te bereiken. Het professionele zoutkubus-compressieapparaat biedt een betaalbare oplossing voor alle behoeften op het gebied van het persen van bamboezout en medisch zacht waterzout en is de ultieme keuze voor efficiëntie en effectiviteit.

Producteigenschappen

• Het is uitgerust met een transparante beschermkap, die volledig zicht biedt op de werkomstandigheden.
• Gemakkelijk te openen voor reiniging en onderhoud.
• Traploze snelheidsregeling voor instelbare snelheden.
• Manometer geeft selecteerbare tabletdruk weer.
• Met de toetsbalansbalk kunt u de vorm en grootte van de tablet aanpassen.

Belangrijkste doel

• Professionele zoutkubuscompressieapparaten dienen een belangrijk doel in de zoutverwerkende industrie.
• Deze apparaten comprimeren ruwe zoutkristallen tot uniforme kubussen, waardoor de opslag- en transportefficiëntie wordt verbeterd.
• De gecomprimeerde kubussen bieden consistente oplossingssnelheden voor meer voorspelbare prestaties.
• Investeren in dit apparaat kan leiden tot operationele efficiëntie en kwaliteitsverbeteringen.

Technische parameters

Matrijzen (sets)17
Max. Druk (kn)120
Max. dia. van tablet (mm)36
Max. Vuldiepte (mm)18-30
Max. Dikte grootste tafel (mm)8-15
Torentjesnelheid (r/min)10-25
Lengte van op en neer ponspaal (mm)45
Lengte van de ponspaal (mm)175
Lengte van de neerwaartse stootpaal (mm)180
Diameter middenvorm (mm)52
Productiecapaciteit (stuks/u)11400-25500
Motorvermogen (kW)7.5
Totale maat (mm)900*800*1640
Gewicht (kg)1500

Hogedruk kunstmesttabletpersmachine

Hogedruk kunstmesttabletpersmachine

De Hogedruk kunstmesttabletpersmachine is de ultieme oplossing voor al uw behoeften op het gebied van kunstmestpersen. Deze geavanceerde machine produceert kwalitatief hoogwaardige, uniform gevormde producten met een uitzonderlijke snelheid. Met instelbare drukinstellingen en traploze snelheidsregeling kunnen gebruikers de machine eenvoudig aanpassen om de gewenste productresultaten te bereiken. De transparante beschermhoes zorgt voor maximale zichtbaarheid tijdens de productie en maakt probleemloos onderhoud mogelijk. Met indrukwekkende outputsnelheden, efficiënte verwerkingstijden en betaalbare prijzen is de hogedrukmesttabletpersmachine het toonbeeld van uitmuntendheid voor al uw behoeften op het gebied van het persen van kunstmest.

Producteigenschappen

• De hogedruk-mesttabletpersmachine werkt onder hoge druk, waardoor harde en dichte tabletten ontstaan.
• De structurele robuustheid maakt het tot een duurzame langetermijninvestering.
• Er is ruimte voor een verscheidenheid aan materialen voor veelzijdigheid bij de productie van kunstmest.
• Gebruiksvriendelijke interface vereenvoudigt de bediening en vermindert de trainingsvereisten.
• Uitzonderlijk hoge snelheidsprestaties verhogen de productiecapaciteit.

Belangrijkste doel

• De hogedruk-mesttabletpersmachine is een essentieel apparaat voor de landbouwindustrie, waarbij poeder- of korrelvormige meststoffen in tabletten worden geconsolideerd en nauwkeurig worden gedistribueerd.
• De machine biedt een kosteneffectieve en milieuvriendelijke oplossing door de verspilling van kunstmest te verminderen.
• De hogedrukmechanismen zorgen voor tabletten met een consistente toevoer van voedingsstoffen en uniformiteit, wat bijdraagt aan een optimale gewasgroei.
• De hogedruk-mesttabletpersmachine brengt een revolutie teweeg in de manier waarop meststoffen worden gedistribueerd en geconsumeerd, waardoor het een essentieel hulpmiddel wordt voor de moderne landbouw.

Technische parameters

ModelHSZP-35HSZP-37HSZP-43HSZP-45HSZP-53HSZP-57
Aantal stations353743455357
Type gereedschapIPTIPTIPTIPTIPTIPT
Max. Druk (kn)808080808080
Max. Voordruk (kn)606060606060
Max. Vuldiepte (mm)181818181818
Max. Tabletdiameter (mm)252318171311
Max. Tablettenuitvoer (tienduizend/uur)18.919.9823.2224.328.6230.78
Max. Torentjesnelheid (r/min)454545454545
Hoofdmotorvermogen (kw)7.57.57.57.57.57.5
Hoogte van de machine (mm)Zonder Hopper175017501750175017501750
Met Hopper190019001900190019001900
Vloeroppervlak machine (mm2)1170*12901170*12901170*12901170*12901170*12901170*1290
Nettogewicht machine (kg)350035003500350035003500

Hogedruk zouttabletpersmachine

Hogedruk zouttabletpersmachine

 

Met zijn hoge rotatiesnelheid, hoge output en uitzonderlijke tabletkwaliteit is deze machine de perfecte oplossing voor het efficiënt comprimeren van korrelige materialen. Uitgerust met een microcomputergestuurd dubbeldruksysteem en instelbare verdichtingskracht, comprimeert hij moeiteloos zowel standaardwafels als verschillend gevormde, geperste stukken met uiterste precisie. Dit geavanceerde apparaat beschikt over volledige sluitingsmogelijkheden, werkt met minimaal geluid, maximaliseert de productie-efficiëntie en biedt automatische bedieningsfuncties. Met al deze uitstekende eigenschappen is de Hogedruk zouttabletpersmachine is een uitstekende keuze om aan uw productie-eisen te voldoen!

Producteigenschappen

• De Hogedruk Zouttabletpersmachine maakt de efficiënte productie van hoogwaardige zouttabletten mogelijk.
• Het wordt gekenmerkt door zijn robuuste constructie en duurzaamheid, waardoor minimale stilstand en maximale productiviteit worden gegarandeerd.
• Automatiseringsfuncties bieden ongeëvenaarde controle over het tabletgewicht, de dikte en de hardheid, waardoor een consistente kwaliteit wordt gegarandeerd.
• Gebruiksvriendelijke interface en eenvoudig onderhoud verminderen de operationele complexiteit.
• Investeren in deze technologie verbetert de operationele efficiëntie, productkwaliteit en winstgevendheid.

Belangrijkste doel

• De hogedrukzouttabletpersmachine is ontworpen om onder hoge druk efficiënt uniforme zouttabletten te maken.
• De robuuste constructie en mogelijkheden voor intensieve druk maken de productie mogelijk van compacte tabletten van hoge kwaliteit die voldoen aan de industrienormen.
• Deze machine kan worden gebruikt in een breed scala aan industrieën, zoals waterontharding, diervoeding en farmaceutische toepassingen.
• Deze machine wordt sterk aanbevolen voor bedrijven die kwaliteit, efficiëntie en hoge doorvoer bij de productie van tablets wensen.

Technische parameters

TypeZPW-29ZPW-31
Matrijzen (sets)2931
Max. Druk (KN)8080
Max. dia. van tablet (mm)2522
Max. Vuldiepte (mm)1515
Dikte van grootste tablet (mm)66
Torentjesnelheid (r/min)14-3614-36
Productiecapaciteit (st./uur)125000135000
Motor (kW)3-5.53-5.5
Algemene afmetingen (mm)1230*950*16701230*950*1670
Netto gewicht / kg)17001700

Pillenpers voor farmaceutische productie

Pillenpers voor farmaceutische productie

 

De Pillenpers voor farmaceutische productie is gebouwd met een romp in portaalstijl, gemaakt van duurzaam koolstofstaal. Het bestaat uit een hoofdas, verbonden met een excentrisch wiel, een vulnok en een tuimelaar, allemaal vergezeld van een handig handvat. Deze ergonomische handgreep vergemakkelijkt de handmatige bediening van de machine, waarbij de hoofdas en de verschillende componenten ervan worden aangedreven, waaronder het excentrische wiel, de vulnok, de hefstang en de feeder. Bovendien is deze veelzijdige machine voorzien van een kleine hendel die de voerbak aandrijft, waardoor met gemak een breed scala aan hefbewegingen mogelijk is.

Producteigenschappen

• De Pharmaceutical Manufacturing Pill Press is ontworpen met een lichtgewicht en roestvrijstalen structuur voor eenvoudig onderhoud en gebruiksvriendelijkheid.
• Het compacte formaat zorgt voor gemakkelijk transport, mogelijk gemaakt door de geïnstalleerde zwenkwielen en de vereiste spanning van 220 V.
• Indrukwekkende vormsnelheid, hoge output en continue productiemogelijkheden om aan uiteenlopende eisen te voldoen.
• Kan worden aangepast met verschillende mallen voor verschillende vormen en gespecialiseerde vormen.
• Biedt flexibiliteit bij het aanpassen van het tabletgewicht, de dikte en de hardheid om aan specifieke tabletteervereisten te voldoen.
• Geschikt voor het verwerken van maximaal 3 gram materiaal; een uitstekende keuze voor laboratoriumklanten die op zoek zijn naar optimale prestaties.

Belangrijkste doel

• Pillenpersen worden in de farmaceutische industrie gebruikt om poeder te comprimeren tot tabletten van uniform formaat en gewicht.
• Precisie wordt bereikt door het gebruik van gespecialiseerde matrijzen die de tabletten vormen, waardoor uniformiteit in afmetingen wordt gegarandeerd voor nauwkeurige dosering.
• Aanpasbare matrijzen maken tabletproductie in verschillende vormen mogelijk, wat productidentificatie en merkmogelijkheden biedt.
• De pillenpers draagt bij aan efficiënte en schaalbare farmaceutische productieactiviteiten door massale tabletproductie.

Technische parameters

ModelHSZP-35HSZP-37HSZP-43HSZP-45HSZP-53HSZP-57
Aantal stations353743455357
Type gereedschapIPTIPTIPTIPTIPTIPT
Max. Druk (kn)808080808080
Max. Voordruk (kn)606060606060
Max. Vuldiepte (mm)181818181818
Max. Tabletdiameter (mm)252318171311
Max. Tablettenuitvoer (tienduizend/uur)18.919.9823.2224.328.6230.78
Max. Torentjesnelheid (r/min)454545454545
Hoofdmotorvermogen (kw)7.57.57.57.57.57.5
Hoogte van de machine (mm)Zonder Hopper175017501750175017501750
Met Hopper190019001900190019001900
Vloeroppervlak machine (mm2)1170*12901170*12901170*12901170*12901170*12901170*1290
Machine netto weegt (kg)350035003500350035003500

Automatische roterende tabletpers voor suikertablet

Automatische roterende tabletpers voor suikertablet

De Automatische roterende tabletpers voor suikertabletten offers two pressing options – double press and single side press. With the ZP die, granular materials can be efficiently transformed into round, candy, and custom-shaped pieces of varying sizes. This versatile machine ensures rapid forming speeds, adjustable hardness, and precise weight control, making it ideal for producing candies and other edible products. Moreover, its user-friendly digital control panel allows for easy customization of various settings, while the hopper feeder guarantees accurate dosage of ingredients.

Producteigenschappen

• Automatische roterende tabletpers voor suikertabletten is uitgerust met een overbelastingsbeveiliging voor een consistent gewicht per stuk.
• Oppervlak van de draaitafel behandeld om te voldoen aan de GMP-vereisten en kruisbesmetting te voorkomen.
• Kan worden gebruikt voor een breed scala aan producten, van snoepjes tot andere eetbare artikelen.
• Verkrijgbaar met twee perstypes: dubbele pers en enkelzijdig.
• Met behulp van de ZP-matrijs kunnen korrelige materialen effectief in verschillende vormen en maten worden geperst.

Belangrijkste doel

• Een automatische roterende tabletpers vergemakkelijkt efficiënte tabletproductieprocessen, waardoor deze ideaal is voor suikertabletten.
• Het werkt door poeders te comprimeren tot tabletten van uniforme grootte en gewicht door middel van geautomatiseerde, roterende acties.
• Het uiterst nauwkeurige mechanisme en de robuuste constructie zorgen voor een consistente, hoogwaardige uitvoer en continu intensief gebruik.
• Het opnemen van deze machine in uw productieketen kan de operationele efficiëntie en productkwaliteit aanzienlijk verbeteren.

Technische parameters

ModelZPW-15DZPW-17DZPW-19D
Matrijzen (sets)151719
Max. Druk (kn)606060
Max. dia. van tablet (mm)222013
Max. Vuldiepte (mm)151515
Max. Dikte grootste tafel (mm)666
Productiecapaciteit (stuks/u)3300040,00042,000
Torentjesnelheid (r/min)373737
Motorvermogen (kw)2,2/960, 380V/502,2/960, 380V/502,2/960, 380V/50
Totale maat (mm)615 x 890 x 1.415615 x 890 x 1.415615 x 890 x 1.415
Gewicht (kg)700700700

Grafiettabletpers voor de chemische industrie

Grafiettabletpers voor de chemische industrie

 

Maak kennis met de revolutionair Grafiettabletpers voor de chemische industrie, speciaal ontworpen om te voldoen aan de industriële vraag naar chemische producten. Deze geavanceerde tabletpers maakt gebruik van grafiet in plaats van conventionele metalen, waardoor een zeer effectief en veilig productieproces wordt gegarandeerd. Met zijn instelbare hardheidscontrolesysteem kan het zelfs aan de meest ingewikkelde productvereisten voldoen, waardoor het veelzijdig is voor een breed scala aan chemische toepassingen. Bovendien stroomlijnt het gebruiksvriendelijke digitale bedieningspaneel de bediening, terwijl de hopperfeeder een nauwkeurige dosering van de ingrediënten in elke batch garandeert. Ervaar ongeëvenaarde efficiëntie en precisie met de Grafiettabletpers voor de chemische industrie.

Producteigenschappen

• De Graphite Tablet Press heeft een robuust ontwerp en kan een hoge compressiekracht uitoefenen.
• Het biedt een uiterst consistent tabletgewicht en -dikte, waardoor een efficiënte productie van dicht verdichte grafiettabletten mogelijk is.
• Het beschikt over een geautomatiseerd systeem dat handmatige tussenkomst en arbeidskosten aanzienlijk vermindert, waardoor de productiviteit wordt verbeterd.
• De compatibiliteit met verschillende grondstoffen vergroot het toepassingsbereik.
• Over het geheel genomen garandeert de Graphite Tablet Press efficiëntie, herhaalbaarheid en schaalbaarheid in de chemische industrie.

Belangrijkste doel

• Grafiettabletpersen worden in de chemische industrie gebruikt om met precisie en efficiëntie uniforme tabletten met hoge dichtheid te produceren uit fijn grafietpoeder.
• Deze tabletten hebben een uitzonderlijke thermische geleidbaarheid, chemische inertie en elektrische geleidbaarheid, waardoor ze geschikt zijn voor een groot aantal chemische toepassingen.
• Het gebruik van een grafiettabletpers garandeert een consistente grootte en kwaliteit van de tabletten, waardoor de prestaties van de resulterende producten voor gebruik in chemische processen worden geoptimaliseerd en de operationele efficiëntie in de industrie wordt versterkt.

Technische parameters

Matrijzen (sets)17
Max. Druk (kn)120
Max. dia. van tablet (mm)36
Max. Vuldiepte (mm)18-30
Max. Dikte grootste tafel (mm)8-15
Torentjesnelheid (r/min)10-25
Lengte van op en neer ponspaal (mm)45
Lengte van de ponspaal (mm)175
Lengte van de neerwaartse stootpaal (mm)180
Diameter middenvorm (mm)52
Productiecapaciteit (stuks/u)11400-25500
Motorvermogen (kW)7.5
Totale maat (mm)900*800*1640
Gewicht (kg)1500

Automatische roterende continue tabletpers

Automatische roterende continue tabletpers

De Automatische roterende continue tabletpers is een cruciale machine die wordt gebruikt in verschillende industrieën, zoals de farmaceutische, chemische en voedingsmiddelenindustrie. Het blinkt uit in nauwkeurige montage, uitzonderlijke materiaalweerstand, slijtvastheid, stabiliteit en betrouwbaarheid. Dit product heeft in het hele land een grote populariteit verworven en vindt toepassingen in farmaceutische fabrieken, fabrieken voor diergeneesmiddelen en keramische productiefaciliteiten.

Producteigenschappen

• De automatische roterende continue tabletpers is uitgerust met een toevoermechanisme van het flowgate-type voor het gelijkmatig vullen van de matrijsgaten en een kleiner gewichtsverschil.
• De motor op de machinebasis drijft een draaitafel met wormaandrijving aan via een V-riem, verstelbaar voor veiligheid en betrouwbaarheid met minimaal geluid.
• Poederafzuigkast met ventilator, poederopslagruimte en filterkamer verzamelt rondvliegend poeder of deeltjes om interferentie tijdens het gebruik te voorkomen.

Belangrijkste doel

• De automatische roterende continue tabletpers is een precisieapparaat voor het comprimeren van poedervormige materialen tot uniforme tabletten.
• Het doel is het stroomlijnen en verbeteren van het farmaceutische productieproces.
• Het produceert snel grote hoeveelheden tablets, waardoor efficiëntie, nauwkeurigheid en consistentie worden bereikt.
• Automatisering vermindert menselijke tussenkomst en minimaliseert fouten, terwijl de veiligheid toeneemt.
• Het roterende ontwerp maakt continu gebruik mogelijk, wat leidt tot een hogere productiviteit.
• Deze machine is een integraal onderdeel van de moderne farmaceutische productie en draagt bij aan de betrouwbare productie van hoogwaardige medicinale tabletten.

Technische parameters

TypeZP-23ZP-25ZP-27
Matrijzen (sets)232527
Max. Druk (kn)100100100
Max. dia. van tablet (mm)353230
Max. Dikte van tablet (mm)151515
Max. Vuldiepte (mm)303030
Max. output van éénlaagstabletten (stuks/uur)690007500081000
Rotatiediameter (mm)445445445
Rotatiesnelheid van draaiende tafel (r/min)10-2510-2510-25
Diameter middenvorm (mm)525252
Hoogheid van middenvorm (mm)383838
Lengte van op en neer ponspaal (mm)454545
Lengte van de ponspaal (mm)175175175
Lengte van de neerwaartse stootpaal (mm)180180180
Algemene afmetingen (mm)1000×1250×1900
Netto gewicht / kg)320032003200
MotormodelYU132M4AYU132M4AYU132M4A
Motor (kw)7.57.57.5
Spanning (v)380380380

Poedertabletpersmachine

Poedertabletpersmachine

 

De Poedertabletpersmachine is perfect voor kleine batchproductie op verschillende afdelingen zoals laboratoria en ziekenhuizen. Het blinkt uit in het persen van een breed scala aan tabletten, waaronder suikertabletten, calciumtabletten, koffietabletten, elektronische originelen in de poedermetallurgie en verschillende soorten landbouwmesttabletten. Met de mogelijkheid om tablets in verschillende vormen en maten te maken, maakt deze machine aan beide zijden handelsmerken, karakters en eenvoudige grafische opdrukken mogelijk.

Producteigenschappen

• De Poedertabletpersmachine biedt superieure prestaties en efficiëntie in de farmaceutische en chemische industrie, met een hoge perskracht en snelheid.
• De robuuste constructie zorgt voor duurzaamheid onder veeleisende bedrijfsomstandigheden, verder aangevuld met geavanceerde automatiseringsfuncties voor foutloze tabletproductie.
• De veiligheid van de gebruiker wordt gewaarborgd via overbelastingsbeveiliging en noodstopfuncties.
• Bovendien is deze machine gemakkelijk te onderhouden en te reinigen, zodat de stilstandtijd wordt verminderd en de topprestaties langer aanhouden.
• Alles bij elkaar vertegenwoordigt deze machine een overtuigende combinatie van technische verfijning, veiligheid en productiviteit.

Belangrijkste doel

• Poedertabletpersmachine comprimeert poeder tot tabletten van uniform formaat en gewicht voor gebruik in de farmaceutische, cosmetische en voedingsindustrie.
• Poedertabletpersmachine optimaliseert de productie met verhoogde efficiëntie, minder afval en hoge precisie en consistentie.
• Deze machine is een cruciaal bezit dat hoogwaardige productie, schaalbaarheid en winstgevendheid garandeert.

Technische parameters

ModelZPW-8ZPW-10
Matrijzen (sets)810
Max. Druk (kn)8080
Max. dia. van tablet (mm)2323
Max. Vuldiepte (mm)1515
Max. Dikte grootste tafel (mm)66
Productiecapaciteit (stuks/u)1440014400
Torentjesnelheid (r/min)2.22.2
Motorvermogen (kw)2,2/960, 380V/502,2/960, 380V/50
Totale maat (mm)820*650*1550820*650*1550
Gewicht (kg)840840

Roterende bruistabletpersmachine

Roterende bruistabletpersmachine

 

De Roterende bruistabletpersmachine is een essentiële troef voor elke productielijn. Het comprimeert deeltjesmateriaal efficiënt en snel tot tabletten, afgestemd op specifieke vereisten. Dit veelzijdige apparaat beschikt ook over pre-pressing, waardoor de compressieduur wordt verlengd voor nauwgezette tabletproductie en uitzonderlijke kwaliteit. Met zijn gebruiksvriendelijke bediening en robuuste constructie garandeert deze machine betrouwbare prestaties, zelfs in de meest veeleisende omgevingen.

Producteigenschappen

• De roterende bruistabletpersmachine is een robuuste oplossing voor farmaceutische machines, met een productiecapaciteit van maximaal 250.000 tabletten per uur.
• Gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, garandeert het een lange levensduur en voldoet het aan strenge hygiënenormen.
• Een geavanceerd PLC-besturingssysteem zorgt voor een nauwkeurige bediening en een automatisch smeersysteem verkort de onderhoudstijden.
• Het beschikt ook over een stofopvangsysteem om een schone productieomgeving te behouden.
• Deze topmachine is ontworpen om tabletteerprocessen te stroomlijnen en te verbeteren voor superieure resultaten.

Belangrijkste doel

• De roterende bruistabletpers is een veelzijdige machine die voornamelijk wordt gebruikt in de farmaceutische, chemische en voedselverwerkende industrie.
• Het blinkt uit in het vormen van ronde tabletten, ingewikkelde gravures, unieke vormen en tweekleurige stukken met behulp van deeltjesvormig materiaal.
• Het modulaire ontwerp maakt vervanging van componenten mogelijk en kan worden uitgerust met poederabsorberende apparatuur voor een gestroomlijnde productie van tweekleurige onderdelen.
• Deze geavanceerde functionaliteit verlaagt de kosten en verhoogt de winst.

Technische parameters

TypeZP-25
Matrijzen (sets)25
Max. Druk (kn)100
Max. dia. van tablet (mm)32
Max. Dikte van tablet (mm)15
Max. Vuldiepte (mm)30
Max. output van tabletten met één laag (stuks/uur)75000
Rotatiediameter (mm)445
Rotatiesnelheid van draaiende tafel (r/min)10-25
Diameter middenvorm (mm)52
Hoogheid van middenvorm (mm)38
Lengte van op en neer ponspaal (mm)45
Lengte van de ponspaal (mm)175
Lengte van de neerwaartse stootpaal (mm)180
Algemene afmetingen (mm)1000×1250×1900
Netto gewicht / kg)3200
MotormodelYU132M4A
Motor (kw)7.5
Spanning (v)380

Waarom kiezen voor onze roterende tabletpers
  • SVG

    Waarom kiezen voor onze roterende tabletpers

• Superieure prestaties: onze roterende tabletpers biedt superieure prestaties met een hoge uitvoersnelheid en een efficiënte productiecyclus.
• Precisie en nauwkeurigheid: De machine levert precisie en nauwkeurigheid en garandeert exacte tabletten van consistente kwaliteit.
•Veelzijdige mogelijkheden: Het heeft veelzijdige mogelijkheden en kan verschillende vormen, maten, materialen en grondstoffen verwerken.
• Eenvoudig te bedienen en te onderhouden: Gebruiksvriendelijk en eenvoudig te bedienen en te onderhouden met een intuïtief besturingssysteem.
• Veiligheid en duurzaamheid: Gebouwd voor veiligheid en duurzaamheid met geavanceerde veiligheidsmechanismen en hoogwaardige materialen.

Gerelateerde productaanbeveling

Kies de beste roterende tabletpersmachine voor efficiënte pilproductie

De Roterend Tabletpersmachine is een game-changer voor de farmaceutische industrie, waardoor bedrijven poeder efficiënter tot tabletten kunnen comprimeren. Het selecteren van de ideale tabletpersmachine kan een uitdaging zijn vanwege de overvloed aan opties die op de markt beschikbaar zijn. Deze verkenning zal het complexe proces van machineselectie vereenvoudigen door rekening te houden met factoren als snelheid, druk, automatiseringsniveau en reinigingsgemak. Het doel van deze discussie is om lezers te voorzien van kennis om een weloverwogen beslissing te nemen en uiteindelijk zakelijk succes te stimuleren met een geoptimaliseerde pilproductie en verbeterde operationele efficiëntie.

Wat is een roterende tabletpers?

Wat is een roterende tabletpers?

Definitie van een roterende tabletpers

Een roterende tabletpers is een mechanisch apparaat dat poeder comprimeert tot tabletten van uniforme grootte en gewicht. Dit apparaat maakt gebruik van het principe van compactie onder druk om stevige tabletten te creëren die geschikt zijn voor orale toediening. De roterende tabletpers bestaat uit talrijke onderdelen, zoals poedertrechters, een torentje, matrijsholtes en compressiestempels, en is zeer efficiënt, waardoor massaproductie van tabletten mogelijk is. Dit maakt het van onschatbare waarde in de farmaceutische industrie, de voedingssupplementensector en elke andere industrie die de productie van kleine, compacte producten uit poeder vereist.

Hoe werkt een roterende tabletpers?

De werking van een roterende tabletpers kan worden beschreven in drie hoofdfasen: vullen, compressie en uitwerpen.

  1. Vulling: Deze fase omvat het vullen van de matrijsholte met een vooraf bepaalde hoeveelheid poeder. De draaitafel of toren roteert en geleidt de gaten onder de poedertrechter, waar ze worden gevuld met het poedermengsel.
  2. Compressie: De volgende stap omvat de reductie van het poeder. Terwijl de koepel blijft draaien, worden de gevulde matrijzen onder de bovenste en onderste stempels gebracht. De ponsen oefenen een enorme hoeveelheid kracht uit om het poeder tot een tablet te verdichten.
  3. Uitwerpen: Ten slotte wordt de tablet, zodra deze is gevormd, door de onderste stempel uit de matrijsholte geduwd en in een verzamelcontainer geleid. De toren draait dan terug naar de vulpositie en het proces begint opnieuw.

Deze fasen zijn continu, waardoor een roterende tabletpers in korte tijd een groot aantal hoogwaardige tabletten kan produceren.

Voordelen van het gebruik van een roterende tabletpers

De roterende tabletpers wordt geleverd met een overvloed aan voordelen waardoor het een voorkeurskeuze is in verschillende industrieën.

  1. Hoge productiesnelheid: Door de continue werking en de gelijktijdige verwerking van meerdere tabletten kan het in korte tijd een groot aantal pillen produceren. Deze hoge doorvoer is zeer voordelig in industrieën waar grootschalige productie van het grootste belang is.
  2. Uniformiteit van tabletten: De roterende tabletpers zorgt voor een consistent gewicht, dikte en hardheid van de tabletten, waardoor hun kwaliteit en effectiviteit wordt gegarandeerd.
  3. Flexibiliteit: Dankzij de mogelijkheid om verschillende matrijs- en ponssets te huisvesten, kan het tablets van verschillende maten en vormen produceren, wat een enorme flexibiliteit biedt bij het ontwerpen van tablets.
  4. Efficiënt materiaalgebruik: De roterende tabletpers maakt efficiënt gebruik van het gegranuleerde materiaal, met minimale verspilling, waardoor de totale productiekosten worden verlaagd.
  5. Geautomatiseerde bediening: Het hele proces, van vullen tot uitwerpen, is geautomatiseerd, waardoor de noodzaak voor handarbeid en het risico op menselijke fouten worden verminderd.

Kortom, de roterende tabletpers is met zijn efficiëntie, flexibiliteit en hoge productiesnelheid een onmisbaar hulpmiddel in industrieën die massaproductie van compacte producten vereisen.

Nadelen van het gebruik van een roterende tabletpers

Ondanks de vele voordelen is de roterende tabletpers heeft ook enkele nadelen die uitdagingen kunnen opleveren bij de bediening en het onderhoud ervan.

  1. Hoge initiële investering: De kosten van een roterende tabletpers kunnen aanzienlijk worden verhoogd, wat aanzienlijke initiële kosten met zich meebrengt. Bovendien kunnen operationele kosten, inclusief elektriciteit en onderhoud, bijdragen aan deze investering. 
  2. Complexe operatie: Hoewel geautomatiseerd, is de bediening van een roterende tabletpers complex en vereist bekwame operators voor een efficiënte werking. Onvoldoende begrip kan leiden tot operationele storingen en verminderde productkwaliteit.
  3. Onderhoudsvereisten: Regelmatig onderhoud is noodzakelijk om de efficiënte werking van de pers te garanderen en om storingen te voorkomen. Deze onderhoudswerkzaamheden kunnen stilstand in de productie veroorzaken.
  4. Kruisbesmetting door producten: Er bestaat een risico op kruisbesmetting tussen verschillende batches tabletten vanwege achtergebleven poeder uit eerdere collecties, waardoor een grondige reiniging tussen batches noodzakelijk is.
  5. Beperkt tot bepaalde materialen: Niet alle soorten materialen kunnen worden verdicht met een roterende tabletpers, waardoor de toepasbaarheid ervan in bepaalde situaties wordt beperkt.

Samenvattend: hoewel de roterende tabletpers een krachtig hulpmiddel is voor de massaproductie van tablets, is het van cruciaal belang om deze potentiële nadelen in overweging te nemen bij de beslissing of deze technologie moet worden gebruikt.

Kritieke componenten van een roterende tabletpers

De roterende tabletpers is een complexe machine die bestaat uit verschillende belangrijke componenten die samenwerken om tablets te produceren.

  1. Trechter: De hopper is het onderdeel waar de grondstof, in poedervorm, wordt opgeslagen voordat deze tot tabletten wordt geperst.
  2. Matrijzen en ponsen: Dit zijn cruciale componenten bij het vormgeven en dimensioneren van de tablets. De matrijzen creëren de vorm en grootte van de tablet, terwijl de ponsen de nodige druk uitoefenen om het poeder tot een vaste vorm te verdichten.
  3. Torentje: Dit is het roterende deel van de machine dat de matrijzen en ponsen vasthoudt. Het beweegt in een cirkelvormige beweging, wat de continue productie van tabletten mogelijk maakt.
  4. Voedingsmechanisme: Dit onderdeel verdeelt het poeder nauwkeurig vanuit de trechter in de matrijzen voordat het wordt gecomprimeerd.
  5. Compressie-eenheid: Dit apparaat oefent de nodige kracht uit om het poeder om te vormen tot een compacte tablet.
  6. Uitwerpmechanisme: Na compressie duwt dit mechanisme de voltooide tablet uit de matrijsholte en in een opvangbak.
  7. Controlepaneel: Via het bedieningspaneel kunnen operators verschillende instellingen van de machine beheren, zoals snelheid, compressiekracht en tabletdikte.

Het begrijpen van de kritische componenten van een roterende tabletpers is essentieel voor een efficiënte bediening en onderhoud. Het bedienend personeel moet worden getraind in het effectief omgaan met elk onderdeel, om een optimale productiviteit te garanderen en stilstand tot een minimum te beperken.

Hoe kies je de juiste roterende tabletpers?

Hoofdstructuur van roterende tabletpersmachineOpmerking: 1. Vultrechter toevoegen; 2. Vacuümslang; 3. Koppelingshendel; 4. wiel; 5. Veiligheidsafstelapparaat voor bovenste drukwiel; 6. Middenspel; 7. Afsteller voorgewicht; 8. Gewichtsafsteller achter; 9. Machinebasis
Hoofdstructuur van roterende tabletpersmachine
Notitie 1. Vultrechter toevoegen; 2. Vacuümslang; 3. Koppelingshendel; 4. wiel; 5. Veiligheidsafstelapparaat voor bovenste drukwiel; 6. Middenspel; 7. Afsteller voorgewicht; 8. Gewichtsafsteller achter; 9. Machinebasis

Factoren waarmee u rekening moet houden bij het selecteren van een roterende tabletpers

Bij het selecteren van een roterende tabletpers zijn er verschillende belangrijke factoren waarmee u rekening moet houden:

  1. Productiecapaciteit: De productiecapaciteit van de machine moet aansluiten bij uw productiebehoeften. Evalueer het aantal tabletten dat de pers per uur of per minuut kan produceren om er zeker van te zijn dat deze aan uw uitvoervereisten voldoet.
  2. Flexibiliteit: Een flexibele machine die geschikt is voor verschillende tabletformaten, vormen en materialen kan voordelig zijn, vooral als uw productiebehoeften in de loop van de tijd variëren of veranderen.
  3. Bedienings- en onderhoudsgemak: Zoek naar een gebruiksvriendelijke machine met intuïtieve bediening en gemakkelijke toegang tot componenten. Bedenk ook hoe gemakkelijk het is om schoon te maken en te onderhouden, aangezien dit van invloed is op uw operationele efficiëntie en kosten op de lange termijn.
  4. Kwaliteit van componenten: De kwaliteit van de componenten van de machine heeft invloed op de levensduur en prestaties ervan. Hoogwaardige materialen en constructies verminderen het risico op storingen en verlengen de levensduur van de machine.
  5. Naleving van de regelgeving: Zorg ervoor dat de machine voldoet aan alle relevante industriële regelgeving en normen. Dit waarborgt niet alleen de kwaliteit en veiligheid, maar voorkomt ook mogelijke juridische problemen.
  6. Prijs en after-salesondersteuning: Hoewel het essentieel is om geen concessies te doen aan de kwaliteit, is de prijs ook een belangrijke factor. Houd rekening met de totale eigendomskosten, inclusief onderhoud, onderdelen en after-sales service.
  7. Reputatie van de fabrikant: Denk ten slotte aan de reputatie van de fabrikant. Een gerenommeerd bedrijf met een sterk trackrecord op het gebied van kwaliteit en service kan gemoedsrust en betrouwbaarheid bieden.

Soorten tabletpersen geschikt voor verschillende productiebehoeften

Er zijn verschillende soorten tabletpersen die geschikt zijn voor verschillende productiebehoeften:

  1. Enkele ponspersen: De enkele ponspersen zijn ideaal voor kleinschalige productie of experimentele batches en zijn handmatig of halfautomatisch. Ze zijn een kosteneffectieve oplossing voor startups of bedrijven met lage volumevereisten.
  2. Roterende tabletpersen: Roterende tabletpersen zijn ontworpen voor productie op middelgrote tot grote schaal en kunnen hogere outputbehoeften aan. Ze beschikken over meerdere stations die tegelijkertijd werken, waardoor de productiesnelheid aanzienlijk wordt verhoogd.
  3. Hoge snelheid tabletpersen: Voor grote farmaceutische bedrijven met hoge volumevereisten bieden snelle tabletpersen de hoogste productiecapaciteiten. Deze machines bevatten ook functies zoals realtime kwaliteitscontrole en automatische afwijzing van defecte tablets.
  4. Hydraulische tabletpersen: Deze machines zijn geschikt voor het maken van tabletten met ongebruikelijke vormen of afmetingen of van materialen die een hoge compressiekracht vereisen. Ze worden naast de farmaceutische industrie gebruikt in industrieën zoals keramiek en metallurgie.

Elk van deze tabletpersen wordt geleverd met unieke kenmerken en voordelen, en de beste keuze hangt af van uw specifieke productiebehoeften en budget.

Inzicht in de capaciteit en snelheid van een roterende tabletpers

Bij het overwegen van een roterende tabletpers zijn de capaciteit en snelheid van de machine cruciale factoren. De capaciteit verwijst naar het aantal tablets dat het apparaat per rotatie kan produceren, wat afhankelijk is van het aantal stations dat het heeft. De snelheid verwijst daarentegen naar het aantal cycli dat de machine per minuut kan voltooien. Gecombineerd bepalen deze elementen de totale productieoutput. Machines met hoge capaciteit en hoge snelheid zijn ontworpen voor grootschalige productie en kunnen duizenden tot honderdduizenden tablets per uur genereren.

Essentiële kenmerken waar u op moet letten bij een roterende tabletpers

Investeren in een roterende tabletpers vereist een zorgvuldige afweging van verschillende kenmerken. Zoek naar een machine die nauwkeurige tabletgewichtscontrole, uniforme matrijsvulling en instelbare compressie- en uitwerpkracht biedt. Apparaten met pre-compressiefuncties kunnen de tabletkwaliteit helpen verbeteren door de kans op capping en laminering te verkleinen. Geautomatiseerde systemen voor het afwijzen van tablets, die defecte tablets kunnen weggooien zonder het productieproces te onderbreken, kunnen ongelooflijk nuttig zijn. Geef ook de voorkeur aan machines die gebruiksvriendelijke besturingssystemen bieden met realtime monitoringmogelijkheden en gegevensverzameling voor kwaliteitscontrole.

Overwegingen voor het gewicht en de grootte van de tablet

Het gewicht en de grootte van de tabletten zijn essentiële factoren waarmee u rekening moet houden bij het kiezen van een roterende tabletpers. Deze parameters zijn afhankelijk van het matrijs- en stempelontwerp van de machine. Zorg ervoor dat het apparaat geschikt is voor de tabletafmetingen die u nodig heeft en dat het kan worden aangepast aan verschillende tabletgewichten. Houd er rekening mee dat een consistent tabletgewicht van cruciaal belang is voor de nauwkeurigheid van de dosering, vooral bij farmaceutische toepassingen. Het is ook vermeldenswaard dat grotere tablets mogelijk hogere compressiekrachten vereisen, wat niet alle machines kunnen bieden.

Veelvoorkomende problemen met roterende tabletpersen

Bovenaanzicht van roterende tabletcompressiemachine Bron: www.ipharmachine.com
Bovenaanzicht van roterende tabletcompressiemachine
Afbeeldingsbron: www.ipharmachine.com

Ondanks de indrukwekkende mogelijkheden van roterende tabletpersen kunnen operators een aantal veelvoorkomende problemen tegenkomen die de tabletkwaliteit in gevaar kunnen brengen en de productie kunnen verstoren.

Slechte tablethardheid en sterkte

Dit probleem kan leiden tot tabletbreuk tijdens productie of transport. Het is vaak het gevolg van een onjuiste compressiekracht of problemen met de formulering zelf, zoals een onvoldoende hoeveelheid bindmiddel.

Tablet blijft bij de stoten

Als tabletten aan de ponsen blijven plakken, kan dit leiden tot afgebroken of gebroken tabletten en kunnen de punten na verloop van tijd beschadigd raken. Dit probleem kan te wijten zijn aan formuleringsproblemen, zoals de aanwezigheid van kleverige of hygroscopische materialen.

Inconsistent tabletgewicht en -afmetingen

Inconsistenties kunnen voortkomen uit een ongelijkmatige matrijsvulling of problemen met het gewichtscontrolesysteem van de machine. Deze inconsistenties kunnen de nauwkeurigheid van de dosering beïnvloeden, wat vooral van cruciaal belang is bij farmaceutische toepassingen.

Overmatige brosheid en afbrokkeling van de tablet

Dit gebeurt wanneer tabletten gemakkelijk breken of verkruimelen, wat te wijten kan zijn aan onvoldoende compressie, een hoog aandeel brosse ingrediënten of slechte vloei-eigenschappen van de formulering.

Tablet die aan de matrijzen blijft plakken

Dit probleem kan de vorm en grootte van de tablet verstoren en kan het gevolg zijn van problemen met de formulering of onvoldoende smering van de matrijswanden.

Deze veelvoorkomende problemen onderstrepen het belang van een zorgvuldige machine-installatie, een zorgvuldig formuleringsontwerp en het nemen van kwaliteitscontrolemaatregelen om een optimale tabletproductie te garanderen.

Hoe onderhoud je een roterende tabletpers en hoe los je deze op?

Schematisch diagram van het tabletteerproces van de roterende tabletpersOpmerking:1. Bovenste drukwiel; 2. Lager drukwiel; 3. Opwaarts traject; 4. Onderschrijd het spoor; 5. Filmreleasetrack; 6. Materialen toevoegen; 7. Zet onder druk; 8. Laat de film los; 9. Aanpasser voor filmgewicht; 10. Filmuitvoerregelaar
Schematisch diagram van het tabletteerproces van de roterende tabletpers
Notitie 1. Bovenste drukwiel; 2. Lager drukwiel; 3. Opwaarts traject; 4. Onderschrijd het spoor; 5. Filmreleasetrack; 6. Materialen toevoegen; 7. Zet onder druk; 8. Laat de film los; 9. Aanpasser voor filmgewicht; 10. Filmuitvoerregelaar

Om optimale prestaties en een lange levensduur van een roterende tabletpers te behouden, zijn regelmatig onderhoud en probleemoplossing essentieel. Dit kan worden bereikt via een meervoudige aanpak, zoals hieronder beschreven:

Regelmatige reiniging en smering

Om problemen met het vastplakken van tablets en de ophoping van residu te voorkomen, is het van cruciaal belang om de pers regelmatig schoon te maken en te smeren. Dit zorgt voor een soepele werking en handhaaft de integriteit van de geproduceerde tabletten.

Inspectie en vervanging van versleten gereedschap

Het regelmatig inspecteren van de stempels en matrijzen op slijtage kan veel voorkomende problemen voorkomen. Het vervangen van versleten gereedschappen is noodzakelijk om een consistent tabletgewicht, afmetingen en algehele kwaliteit te garanderen.

Veelvoorkomende problemen met tabletcompressie oplossen

Als u de hoofdoorzaken van veelvoorkomende problemen begrijpt, zoals een slechte tablethardheid of overmatige brosheid, kunt u effectief problemen oplossen. Dit omvat vaak aanpassingen aan de compressiekracht of het opnieuw ontwerpen van de formulering.

Optimalisatie van tabletcompressieparameters

Het nauwkeurig afstemmen van de tabletcompressieparameters kan de productie-efficiëntie en tabletkwaliteit aanzienlijk verbeteren. Dit omvat het optimaliseren van de compressiesnelheid, verblijftijd, pre-compressiekracht en hoofdcompressiekracht.

Zorgen voor een juiste uitlijning en kalibratie

Er moeten regelmatig controles worden uitgevoerd om de juiste uitlijning van de stempels en matrijzen te verifiëren en het gewichtscontrolesysteem te kalibreren. Dit helpt de consistentie in tabletgewicht en -afmetingen te behouden en zorgt voor een nauwkeurige dosering.

Veiligheidsmaatregelen bij het bedienen van een roterende tabletpers

Veiligheidsmaatregelen bij het bedienen van een roterende tabletpers

Bij het bedienen van een roterende tabletpers moet veiligheid voorop staan. Hier zijn enkele essentiële veiligheidsmaatregelen waarmee u rekening moet houden:

  • Gebruik van persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM):

    Machinebedieners moeten altijd de juiste persoonlijke beschermingsmiddelen dragen, zoals een veiligheidsbril, handschoenen en stofmaskers, om zich tegen mogelijke gevaren te beschermen. Dit omvat bescherming tegen stof en rondvliegend puin, evenals het minimaliseren van de kans op besmetting.

  • Veilig omgaan met tabletpersgereedschap:

    Het hanteren van tabletpersgereedschap vereist voorzichtigheid om letsel te voorkomen. Gereedschappen moeten met schone, gehandschoende handen worden meegenomen en op de juiste manier worden bewaard wanneer ze niet worden gebruikt, om schade of besmetting te voorkomen.

  • Preventie van kruisbesmetting en productvermenging:

     Het implementeren van effectieve reinigings- en decontaminatieprocedures is van cruciaal belang om kruisbesmetting te voorkomen. Bovendien kan een efficiënt voorraadbeheersysteem verwisseling van producten voorkomen.

  • Noodstopprocedures:

    Machinebedieners moeten bekend zijn met de locatie en werking van de noodstopknop. In geval van een probleem moeten ze de machine onmiddellijk kunnen stoppen om persoonlijk letsel of schade aan de apparatuur te voorkomen.

  • Goede training en supervisie:

    Alle machinebedieners moeten een uitgebreide training krijgen over de bediening, het onderhoud, de veiligheidsvoorzieningen en de noodprocedures van de roterende tabletpers. Regelmatig toezicht is ook noodzakelijk om ervoor te zorgen dat deze procedures consequent worden gevolgd.

Het naleven van deze veiligheidsmaatregelen kan het risico op ongevallen aanzienlijk verminderen, de efficiëntie van de tabletproductie verbeteren en de veiligheid van machinebedieners garanderen.

Referenties

  1. HSE VK. (2020). Veiligheid in de productie: rol van persoonlijke beschermingsmiddelen. Opgehaald van https://www.hse.gov.uk/manufacturing/ppe.htm
  2. Farmaceutische productie. (2018). Belang van veilige omgang met tabletpersgereedschap. Gehaald van https://www.pharmamanufacturing.com/articles/2018/importance-of-safe-tooling-handling/
  3. CDC. (2020). Preventie van kruisbesmetting bij de farmaceutische productie. Opgehaald van https://www.cdc.gov/infectioncontrol/guidelines/disinfection/prevention.html
  4. NIOSH. (2019). Noodstopprocedures in de productie. Opgehaald van https://www.cdc.gov/niosh/topics/manufacturing/emergencystop.html
  5. OSHA. (2021). Training en supervisie in farmaceutische productie. Opgehaald van https://www.osha.gov/pharmaceutical/training-supervision
  6. FDA. (2020). Veiligheid van roterende tabletpersmachines. Opgehaald van https://www.fda.gov/medical-devices/general-hospital-devices-and-supplies/tablet-presses
  7. EHS vandaag. (2020). Machineveiligheidstraining voor operators begrijpen. Opgehaald van https://www.ehstoday.com/safety/article/21919937/understanding-machine-safety-training-for-operators
  8. Wereldgezondheidsorganisatie. (2019). Beschermende maatregelen in de farmaceutische productie. Gehaald van https://www.who.int/pharmaceuticals/areas/quality_safety/safety_efficacy/pharmvaccine/en/
  9. ISPE. (2021). Goede productiepraktijken voor farmaceutische producten. Opgehaald van https://ispe.org/pharmaceutical-engineering/ispeak/what-gmp-pharmaceuticals
  10. MHRA. (2019). MHRA-inspectiegids: farmaceutische kwaliteitssystemen. Opgehaald van https://mhrainspectorate.blog.gov.uk/2019/03/29/new-pharmaceutical-quality-systems-guide-published/

Neem contact op met Tianjiu

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: Een tabletpers met enkele pons is een machine die tabletten één voor één produceert, terwijl een roterende tabletpers meerdere tabletten tegelijk kan produceren.

A: Een roterende tabletpers werkt door poedervormige ingrediënten in de matrijzen te voeren die op een roterende toren zijn gemonteerd. De bovenste en onderste ponsen komen samen om het poeder samen te persen tot een tabletvorm.

A: Een dubbel roterende tabletpers heeft de mogelijkheid om tabletten vanaf beide zijden van de toren te produceren, wat resulteert in een hogere productiecapaciteit en efficiëntie.

A: Ja, een roterende tabletpers kan worden uitgerust met verschillende soorten gereedschappen om tabletten met verschillende vormen, maten en kenmerken te produceren.

A: Een pillenpersmachine is een andere naam voor een tabletpersmachine. Het wordt gebruikt om poedervormige ingrediënten tot tabletvorm te comprimeren.

A: Een hogesnelheidstabletpers is een machine die tabletten sneller kan produceren in vergelijking met standaard tabletpersmachines.

A: Gereedschap voor pillenpersmachines verwijst naar de set pons- en matrijzensets die in een tabletpersmachine worden gebruikt om vorm en vorm te geven aan de tabletten die worden geproduceerd.

A: Een dubbelzijdige roterende tabletpers is een machine die tegelijkertijd tabletten aan beide zijden van de toren kan produceren, wat resulteert in een hogere productiecapaciteit.

A: Roterende tabletpersmachines hebben verschillende modellen en capaciteiten, variërend van een paar duizend tabletten per uur tot honderdduizenden tabletten per uur.

FAQ
Expert in roterende tabletpersen
OEM-diensten
Scroll naar boven
Contactformulierdemo